Nasz zaprzyjaźniony, szczeciński zespół IGA’cki Band, tworzący piosenki żeglarskie związane z morskim, portowym oraz żeglarskim charakterem Szczecina i Pomorza Zachodniego wydał właśnie swą pierwszą płytę. Jest ona niezwykła, bo wirtualna, dostępna w Sieci, gdzie można posłuchać i pobrać za darmo piosenki ze strony http://igackibandsas.pl/wordpress/w-muzyczny-rejs-z-igacki-band/ Polecamy!

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU  NA WOLNE STANOWISKO PRACY W OŚRODKU SPORTU I REKREACJI W POLICACH

Główny księgowy

 Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Aneta Piekarek.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko – Główny Księgowy

20 czerwca, plaża w Trzebieży. Na sportowo od godz. 14, muzyczne hity godz. 20.

FAME PRODUCTION - w obliczu pandemii jak jest w dzisiejszych czasach i ograniczeniach związanych z organizacją imprez w których mogą brać udział osoby postanowiliśmy zorganizować kilka imprez w mediach społecznościowych wspólnie z restauratorami niektórych klubów i kawiarni będziemy propagować muzykę bez udziału publiczności jedynie w transmisjach online po przez Facebook oprócz tego zapraszamy do odwiedzenia wymienionych w stremach miejsc które są czynne i czekają na państwa codziennie o wyznaczonych godzinach imprezy prowadzą dj i Prezenterzy z Agencji Fame Production.

Dyrekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, jednostka budżetowa Gminy Police informuje że decyzją rządu w związku z wprowadzeniem trzeciego etapu odmrażania gospodarki od 18 maja na udostępnionych obiektach infrastruktury sportowej o charakterze otwartym m.in.:

Dyrekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, jednostka budżetowa Gminy Police, informuje że decyzją rządu, w związku z wprowadzeniem drugiego etapu odmrażania gospodarki, od 4 maja udostępnione zostaną obiekty z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym m.in.:

Szanowni Państwo, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi, zdecydowaliśmy o odwołaniu najbliższej imprezy zaplanowanej na 21.03.2020 r. w Trzebieży pt. "Powitanie Wiosny" połączonej z Morsowaniem. Wpłacone kwoty wpisowego, zostaną Państwu zwrócone. Prosimy w związku z tym zgłaszać się do OSiR Police ul. Piaskowa 97.

29 lutego br. i rozpocznie się o godz. 12.00 na pętli autobusowej w Policach ul. Wyszyńskiego-Polana. Stąd wraz z wykonanymi przez Was budkami lęgowymi specjalnym autobusem pojedziemy do Nowego Warpna by zwiedzić miasto i port. Potem pojedziemy do Trzebieży gdzie na terenie OSiR-u odbędzie się podsumowanie naszej akcji "Każdy Ptaszek ma Swój Daszek" a połączonej z ogniskiem, warsztatami ekologicznymi i innymi atrakcjami. Powrót do Polic ok. godz. 15.30. Liczymy na Wasze sprawne ręce, zaproście do współpracy rodziców i dziadków.

W sobotę 7 grudnia 2019 godz. 10:00 na polanie za SP nr 8 w Policach ul. Piaskowa 99 odbędzie się impreza cykliczna Mikołaj Zwierzętom organizowana przez OSIR i PKC SAMA RAMA

W programie: ognisko, słodkości od Mikołaja, zabawy. Impreza połączona jest z akcją "Mikołaj dla schroniska - paczka dla zwierzaczka"

 Zapisy kompleks.osir @ police.pl w terminie do 05.12.2019 r.