Dyrekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, jednostka budżetowa Gminy Police informuje że decyzją rządu w związku z wprowadzeniem trzeciego etapu odmrażania gospodarki od 18 maja na udostępnionych obiektach infrastruktury sportowej o charakterze otwartym m.in.:

Dyrekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, jednostka budżetowa Gminy Police, informuje że decyzją rządu, w związku z wprowadzeniem drugiego etapu odmrażania gospodarki, od 4 maja udostępnione zostaną obiekty z infrastruktury sportowej o charakterze otwartym m.in.:

Szanowni Państwo, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi, zdecydowaliśmy o odwołaniu najbliższej imprezy zaplanowanej na 21.03.2020 r. w Trzebieży pt. "Powitanie Wiosny" połączonej z Morsowaniem. Wpłacone kwoty wpisowego, zostaną Państwu zwrócone. Prosimy w związku z tym zgłaszać się do OSiR Police ul. Piaskowa 97.

29 lutego br. i rozpocznie się o godz. 12.00 na pętli autobusowej w Policach ul. Wyszyńskiego-Polana. Stąd wraz z wykonanymi przez Was budkami lęgowymi specjalnym autobusem pojedziemy do Nowego Warpna by zwiedzić miasto i port. Potem pojedziemy do Trzebieży gdzie na terenie OSiR-u odbędzie się podsumowanie naszej akcji "Każdy Ptaszek ma Swój Daszek" a połączonej z ogniskiem, warsztatami ekologicznymi i innymi atrakcjami. Powrót do Polic ok. godz. 15.30. Liczymy na Wasze sprawne ręce, zaproście do współpracy rodziców i dziadków.

W sobotę 7 grudnia 2019 godz. 10:00 na polanie za SP nr 8 w Policach ul. Piaskowa 99 odbędzie się impreza cykliczna Mikołaj Zwierzętom organizowana przez OSIR i PKC SAMA RAMA

W programie: ognisko, słodkości od Mikołaja, zabawy. Impreza połączona jest z akcją "Mikołaj dla schroniska - paczka dla zwierzaczka"

 Zapisy kompleks.osir @ police.pl w terminie do 05.12.2019 r.

Już jutro (5 listopada) od godziny 10.00 na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Policach przy ul. Piaskowej 97 rozegrany zostanie powiatowy etap turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Do XX edycji tego prestiżowego turnieju w powiecie polickim zgłosiła się rekordowa liczba drużyn, bo aż 23 co oznacza rywalizację 230 młodych sportowców w wieku od 8 do 12 lat.

19 października 2019 o 11:00 w Trzebieży, ul. Leśna 15, parking obok Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży odbędzie się POLICKIE PIECZENIA ZIEMNIAKA.

PROGRAM IMPREZY

11:00 – 12:30 wycieczka piesza: Trzebież i okolice
12:30 – 13:30 ognisko – pieczenie ziemniaków i kiełbasek
14:00 zakończenie imprezy

7 września w godzinach od 12:00 do 16:00 na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach już po raz trzynasty odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych „Jesteśmy, działamy”. Do udziału zgłosiło się ponad 20 organizacji, które zaprezentują się na stoiskach zainteresowanym mieszkańcom.

13 lipca 2019 godz. 10.00. Start: OSiR ul. Piaskowa 97 w Policach. Zgłoszenia i zapisy w dniu imprezy. Trasa rajdu będzie przebiegać wyłącznie po ścieżkach rowerowych - dystans ok. 16 km

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa biegnie z nami podczas imprezy Bieg Neptuna.